Kadra

Pracownicy pedagogiczni zatrudnieni w ZPSWR Nr 1

 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 251,
Szkoła Przysposabiająca do Pracy Nr 7, ORW

  1. Banasiak Beata – nauczyciel dyplomowany
  2. Banasiuk Marta – nauczyciel kontraktowy
  3. Bargieł-Mościcka Ilona – pedagog, nauczyciel dyplomowany
  4. Bartczak Danuta – nauczyciel dyplomowany
  5. Bednarek Monika – nauczyciel kontraktowy
  6. Bieniek Agnieszka – nauczyciel dyplomowany
  7. Bogucka Joanna – nauczyciel kontraktowy
  8. Borkowski Robert – nauczyciel dyplomowany
  9. Czasza Małgorzata – nauczyciel dyplomowany
  10. Czerska Magda – nauczyciel kontraktowy
  11. Drewniak Danuta – nauczyciel mianowany
  12. Dunaj Agata – nauczyciel dyplomowany, tyflopedagog
  13. Fąfara Wioletta – nauczyciel dyplomowany
  14. Gilak Hanna – nauczyciel dyplomowany
  15. Grabowska Alicja – nauczyciel kontraktowy
  16. Gruszczyńska Marta – nauczyciel mianowany
  17. Górska Małgorzata – nauczyciel dyplomowany
  18. Filipowicz Magda – nauczyciel kontraktowy
  19. Hać Renata – nauczyciel dyplomowany
  20. Jabłonka Agnieszka – nauczyciel kontraktowy
  21. Jarosz-Kondraciuk Elżbieta – nauczyciel dyplomowany
  22. Jaśkaczek Anna – nauczyciel dyplomowany
  23. Jednorowska Justyna – nauczyciel kontraktowy
  24. Juchniewicz Sylwia – nauczyciel kontraktowy
  25. Kaczyński Paweł – nauczyciel dyplomowany
  26. Karczmarczyk Joanna – nauczyciel kontraktowy
  27. Karpińska Magda – nauczyciel kontraktowy
  28. Kątniak Anna – nauczyciel mianowany
  29. Kijak Katarzyna – nauczyciel mianowany
  30. Kornacka Agnieszka – psycholog, nauczyciel mianowany
  31. Krakus Krystyna – nauczyciel mianowany
  32. Królak Ewa – psycholog, nauczyciel kontraktowy
  33. Lehnert Krystyna – Wicedyrektor Zespołu Placówek, nauczyciel dyplomowany
  34. Łakomiec Beata – nauczyciel dyplomowany
  35. Łukasik Agnieszka – nauczyciel dyplomowany
  36. Łukasiewicz Anna – nauczyciel mianowany
  37. Malon Łukasz – nauczyciel mianowany
  38. Marczyk-Reda Iwona – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI
  39. Mikielska Urszula – nauczyciel mianowany, terapeuta SI
  40. Michalczyk Beata – nauczyciel dyplomowany
  41. Puk Karolina – nauczyciel mianowany
  42. Rodkiewicz Ewa – nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  43. Rogowska Jolanta – nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  44. Romaniuk Arletta – Wicedyrektor, nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  45. Ryl Elżbieta – nauczyciel dyplomowany
  46. Sitnicka Grażyna – nauczyciel dyplomowany
  47. Stanek Agnieszka – nauczyciel dyplomowany
  48. Sokołowska-Bartuszek Bożena – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI,
  49. Szczerbińska Justyna – nauczyciel kontraktowy
  50. Świętochowska Elżbieta – nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  51. Tuchowska Katarzyna – katechetka – nauczyciel dyplomowany
  52. Wardęga Katarzyna – nauczyciel mianowany
  53. Kurek Eliza – nauczyciel kontraktowy
  54. Wolska Renata – nauczyciel dyplomowany, neurologopeda
  55. Wittig Kamila -nauczyciel dyplomowany, neurologopeda
  56. Wysocka Klaudia – nauczyciel kontraktowy
  57. Zakrzewska Joanna – nauczyciel dyplomowany, koordynator wczesnego wspomagania
  58. Zbucka Agata – nauczyciel kontraktowy
  59. Zgorzałek Anna – nauczyciel dyplomowany, logopeda
  60. Żebrowska Sylwia – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI
  61. Żero Małgorzata – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI

 SOSW nr 12

  1. Guzikowska Barbara – nauczyciel mianowany
  2. Henyk Ewa – nauczyciel dyplomowany
  3. Kaniewska Dorota – nauczyciel dyplomowany, tyflopedagog
  4. Krzepicka Jolanta – Dyrektor Zespołu Placówek, nauczyciel dyplomowany, menedżer oświaty
  5. Pochmara Anna – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI
  6. Sonnenfeld-Wołoszyn Kamila – nauczyciel dyplomowany
  7. Waydel Anna – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI