Kadra

Pracownicy pedagogiczni zatrudnieni w SOSW Nr 12

 Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 251, Gimnazjum Nr 155,
Szkoła Przysposabiająca do Pracy Nr 7

  1. Banasiak Beata – nauczyciel dyplomowany
  2. Banasiuk Marta – nauczyciel kontraktowy
  3. Bargieł-Mościcka Ilona – pedagog, nauczyciel dyplomowany
  4. Bartczak Danuta – nauczyciel dyplomowany
  5. Bednarek Monika – nauczyciel kontraktowy
  6. Bieniek Agnieszka – nauczyciel dyplomowany
  7. Bogucka Joanna – nauczyciel kontraktowy
  8. Borkowski Robert – nauczyciel dyplomowany
  9. Czasza Małgorzata – nauczyciel dyplomowany
  10. Czerska Magda – nauczuciel kontraktowy
  11. Czeczotko Marta – nauczyciel kontraktowy
  12. Drewniak Danuta – nauczyciel mianowany
  13. Dunaj Agata – nauczyciel dyplomowany, tyflopedagog
  14. Fąfara Wioletta – nauczyciel mianowany
  15. Gilak Hanna – nauczyciel dyplomowany
  16. Gruszczyńska Marta – nauczyciel kontraktowy
  17. Górska Małgorzata – nauczyciel dyplomowany
  18. Jabłonka Agnieszka – nauczyciel kontraktowy
  19. Jarosz-Kondraciuk Elżbieta – nauczyciel dyplomowany
  20. Jaśkaczek Anna – nauczyciel dyplomowany
  21. Kaczyński Paweł – nauczyciel dyplomowany
  22. Karczmarczyk Joanna – nauczyciel kontraktowy
  23. Kątniak Anna – nauczyciel kontraktowy
  24. Kornacka Agnieszka – psycholog, nauczyciel kontraktowy
  25. Krakus Krystyna – nauczyciel mianowany
  26. Królak Ewa – nauczyciel stażysta, psycholog
  27. Lehnert Krystyna – Wicedyrektor Zespołu Placówek, nauczyciel dyplomowany
  28. Łukasik Agnieszka – nauczyciel dyplomowany
  29. Marczyk-Reda Iwona – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI
  30. Mikielska Urszula – nauczyciel mianowany, terapeuta SI
  31. Michalczyk Beata – nauczyciel dyplomowany
  32. Peplak Bernadetta – nauczyciel kontraktowy
  33. Puk Karolina – nauczyciel mianowany
  34. Rodkiewicz Ewa – nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  35. Rogowska Jolanta – nauczyciel dyplomowany
  36. Romaniuk Arletta – Kierownik świetlicy, nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  37. Ryl Elżbieta – nauczyciel dyplomowany
  38. Sitnicka Grażyna – nauczyciel dyplomowany
  39. Stanek Agnieszka – nauczyciel dyplomowany
  40. Sokołowska-Bartuszek Bożena – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI, koordynator wczesnego wspomagania
  41. Szczerbińska Justyna – nauczyciel kontraktowy
  42. Świętochowska Elżbieta – nauczyciel dyplomowany, surdopedagog
  43. Tuchowska Katarzyna – katechetka – nauczyciel dyplomowany
  44. Wardęga Katarzyna – nauczyciel mianowany
  45. Wąsowicz Eliza – nauczyciel kontraktowy
  46. Wolska Renata – nauczyciel dyplomowany, neurologopeda
  47. Wittig Kamila -nauczyciel mianowany, neurologopeda
  48. Zakrzewska Joanna – nauczyciel dyplomowany
  49. Zbucka Agata – nauczyciel stażysta
  50. Zgorzałek Anna – nauczyciel dyplomowany, logopeda
  51. Żebrowska Sylwia – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI
  52. Żero Małgorzata – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI

 Internat

  1. Guzikowska Barbara – nauczyciel mianowany
  2. Hać Renata – nauczyciel dyplomowany
  3. Henyk Ewa – nauczyciel dyplomowany
  4. Kaniewska Dorota – nauczyciel dyplomowany, tyflopedagog
  5. Krakus Wojciech – nauczyciel mianowany
  6. Krzepicka Jolanta – Dyrektor Zespołu Placówek, nauczyciel dyplomowany, menadżer oświaty
  7. Pochmara Anna – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI
  8. Sonnenfeld-Wołoszyn Kamila – nauczyciel dyplomowany
  9. Waydel Anna – nauczyciel dyplomowany, terapeuta SI