zaswiadczenie_dbi_20214902_20212

Jak bezpiecznie korzystać z internetu?

Bezpieczny-Internet

Rozporzadzenie-MEiN-z-26.03.21_Covid

Szanowni Państwo,

pokonanie pandemii koronawirusa to obecnie jedno z najważniejszych wyzwań. Dlatego bardzo liczymy na Państwa aktywność w przekazywaniu rzetelnych informacji na temat walki z koronawirusem i szczepień przeciwko COVID-19.

W tym celu zachęcam do korzystania z materiałów promocyjnych kampanii #SzczepimySię. Znajdują się wśród nich spoty promocyjne, materiały graficzne, animacje oraz wypowiedzi ekspertów. Zachęcamy do pobierania i szerokiego rozpowszechniania wszystkich elementów dostępnych na stronie: www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow.

Zachęcamy również do korzystania z informacji ze strony gov.pl/szczepimysie, gdzie na bieżąco umieszczane są aktualności o przebiegu szczepień. Znajdą tam Państwo najnowsze komunikaty i wskazówki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także założenia Narodowego Programu Szczepień.

Szanowni Państwo,

od 18 stycznia br. ruszamy w trybie stacjonarnym:

Organizacjanaukiwszkolachiplacowkachpoferiach-1

W ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia pragniemy zaprezentować Państwu kolędę i pastorałki w wykonaniu naszych uczniów.

Posłuchaj

Zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzą Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz uczniowie i wychowankowie ZPSWR Nr 1.

MEDALE-ken

Drodzy Rodzice, prosimy o umawianie się telefonicznie na wizytę w kasie

i sekretariacie.

nr. tel. 22 8485530

Wytyczne MEN Zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii 1 Zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii 2 Jak organizować kształcenie w czasie epidemii?

Szanowni Państwo, do wydrukowania jest strona 6 i 8. Plik do pobrania.

Procedura-bezpieczenstwa-COVID

Zrzut-ekranu-500

Zarządzenie Prezydenta m. st. Warszawy dotyczące warunków korzystania ze stołówek.

doc01111920201008154223

Gdyby prezentacja się nie wyświetlała poprawnie, proszę odświeżyć stronę.