Z okazji Dnia Nauczyciela przygotowaliśmy dla Państwa filmik:

Nadeszła Jesień!

Czas na porządki w naszym Ogrodzie Zmysłów!

Chcemy sprawić, aby jesienią było tam równie pięknie!

Dlatego też prosimy chętnych o przyniesienie do szkoły, do 20 października:

– roślin, które można posadzić jesienią,

-cebulek kwiatów,

-nasion,

– innych owoców i warzyw Dziękujemy!!!

Szanowni Państwo,

przesyłamy linki do dwóch animacji, przekazanych dla naszych Uczniów i Wychowanków w ramach XIII edycji projektu “Wolontariat jest super!, realizowanego przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Miłej zabawy!!!

“Wiosna w ogrodzie”, Teatr Magmowcy

“Emocjonalne Stworki”, Teatr Magmowcy

W dniu 4 września odbyły się I piaseczyńskie zawody pożarnicze Aniołów Floriana. Uczniowie oraz uczennice naszej szkoły są członkami drużyny i dzielnie nas reprezentowali na zawodach. Druhowie oraz druhny wspaniale pokonywali przeszkody i zaplanowane zadania, które wykonali w 100%:) Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszej współpracy ze strażakami. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale, dyplomy oraz nagrody:) Jesteśmy wdzięczni za obecność Pani dyrektor Jolancie Krzepickiej oraz Pani wicedyrektor Krystynie Lehnert .

Dzięki przybyłym gościom, rodzicom oraz uczestnikom tego wydarzenia panowała w tym szczególnym dniu radosna i życzliwa atmosfera oparta na wzajemnej pomocy oraz integracji osób niepełnosprawnych ze strażakami Ochotniczych Straży Pożarnych. Pragniemy podziękować rodzicom za ogromne wsparcie i pomoc. Podsumowanie tego wspaniałego wydarzenia możemy zobaczyć w reportażu Pawła Kurka,redaktora Polskiego Radia24.pl. Pozdrawiamy serdecznie Agnieszka Jabłonka i Tomasz Staniszewski.

Wszystkim Uczniom i Wychowankom życzymy samych sukcesów i radosnego przekraczania progu szkoły każdego dnia w nowym roku szkolnym 🙂🙂

doc01990220210811103932

Z powodzeniem zakończyliśmy realizację zadań w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego “Magiczna moc bajek”. Otrzymaliśmy piękne certyfikaty. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom i Wychowankom za aktywny udział.

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbyło się uroczyste otwarcie ścieżki sensorycznej.

Dzięki dużemu wsparciu dyrekcji, rodziców i nauczycieli świetnie się bawiliśmy . Nie zabrakło również zdrowego poczęstunku.

Pani Renata i pani Sylwia wzbogaciły nasze spotkanie zajęciami interaktywnymi “ A tulipan śpi”.

Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych- ścieżka sensoryczna.

Tak powstawał nasz projekt.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali naszą akcję.

Planujemy otwarcie ścieżki 1 czerwca.

Dalszy ciąg zdjęć wkrótce.

Drodzy rodzice!

Nasza placówka w tym roku szkolnym planuje stworzyć ogród sensoryczny dla naszych uczniów. Mamy mało czasu, w związku z powyższym zwracamy się do Was z uprzejmą prośbą o włączenie się do naszej akcji.

Bardzo prosimy o przynoszenie materiałów naturalnych, które można dotknąć i poczuć a znajdują się na wyciągnięcie ręki: kwiaty i zioła w doniczkach/ kora/ szyszki/ korki, kamyki, itp. Materiały prosimy zostawiać w sali nr 7 bądź nr 11.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie.

Wspólnie stwórzmy ciekawe miejsce dla naszych podopiecznych.

(Jeżeli Państwa dziecko jest na cokolwiek uczulone, bardzo prosimy o taką informację).

Organizatorzy

Bardzo dziękujemy za tak duży odzew w tworzeniu ścieżki sensorycznej w ramach akcji “Szkoła z pomysłem”. Przypominamy również, że przy recepcji znajduje się skrzynka pomysłów do której nadal można wrzucać propozycje co możemy umieścić na ścieżce.

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.

Pozdrawiamy, Organizatorzy

ulotka_DobraWola_infolinia-ostateczna1

zaswiadczenie_dbi_20214902_20212

Jak bezpiecznie korzystać z internetu?

Bezpieczny-Internet

Rozporzadzenie-MEiN-z-26.03.21_Covid

Szanowni Państwo,

pokonanie pandemii koronawirusa to obecnie jedno z najważniejszych wyzwań. Dlatego bardzo liczymy na Państwa aktywność w przekazywaniu rzetelnych informacji na temat walki z koronawirusem i szczepień przeciwko COVID-19.

W tym celu zachęcam do korzystania z materiałów promocyjnych kampanii #SzczepimySię. Znajdują się wśród nich spoty promocyjne, materiały graficzne, animacje oraz wypowiedzi ekspertów. Zachęcamy do pobierania i szerokiego rozpowszechniania wszystkich elementów dostępnych na stronie: www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow.

Zachęcamy również do korzystania z informacji ze strony gov.pl/szczepimysie, gdzie na bieżąco umieszczane są aktualności o przebiegu szczepień. Znajdą tam Państwo najnowsze komunikaty i wskazówki, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także założenia Narodowego Programu Szczepień.

Szanowni Państwo,

od 18 stycznia br. ruszamy w trybie stacjonarnym:

Organizacjanaukiwszkolachiplacowkachpoferiach-1

W ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia pragniemy zaprezentować Państwu kolędę i pastorałki w wykonaniu naszych uczniów.

[maxbutton id=”16″]

Zdrowych, spokojnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzą Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz uczniowie i wychowankowie ZPSWR Nr 1.

MEDALE-ken

Drodzy Rodzice, prosimy o umawianie się telefonicznie na wizytę w kasie

i sekretariacie.

nr. tel. 22 8485530

Wytyczne MEN

[maxbutton id=”12″]

[maxbutton id=”13″]

[maxbutton id=”14″]

Szanowni Państwo, do wydrukowania jest strona 6 i 8. Plik do pobrania.

Procedura-bezpieczenstwa-COVID

Zrzut-ekranu-500

Zarządzenie Prezydenta m. st. Warszawy dotyczące warunków korzystania ze stołówek.

doc01111920201008154223

Gdyby prezentacja się nie wyświetlała poprawnie, proszę odświeżyć stronę.